PŁYTKARZ / GLAZURNIK / KAFELKARZ

 Techvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie całej Holandii. Poprzez współpracę z naszym partnerem Alltime Personal Service, oferujemy również zatrudnienie w Niemczech.

Miejsce pracy: Deventer (holandia)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Wykładanie płytkami ścian, podłóg, schodów,
Przygotowywanie podłoża pod płytki/kafelki, w tym wyrównanie podłoża,
Płytkowanie luksusowych łazienek,
Układanie zdobień,

Prace wykończeniowe

WYMAGANIA:

Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
Wykształcenie zawodowe mile widziane,
Certyfikat VCA mile widziany,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Aktualne CV (zdjęcia prac lub referencje mile widziane),
Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

OFERUJEMY:

Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,
Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,
Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,
Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,
Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,
Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,
Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,
Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,

Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę