MONTER/MECHANIK JACHTÓW

Lokalizacja

Deventer , Holandia

Techvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie całej Holandii. Poprzez współpracę z naszym partnerem Alltime Personal Service, oferujemy również zatrudnienie w Niemczech. Aktualnie poszukujemy montera/mechanika, który chciałby wziąć udział w procesie powstawania najpiękniejszych luksusowych jachtów świata.

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Deventer (Holandia)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Montaż różnych podzespołów takich jak układ napędowy, układ generatora, paliwowy, wody pitnej, wody szarej i czarnej
  • Montaż fundamentów i podzespołów w maszynowni oraz w pomieszczeniach technicznych
  • Końcowy montaż części wyposażenia
  • Uruchamianie systemów
  • Próbny rejs i testowanie produktu
  • Zgłaszanie sugestii dotyczących dalszego  doskonalenia produktu
  • Ogólne wsparcie dla innych działów

WYMAGANIA:

  • Kilkuletnie oświadczenie w montażu jachtów
  • Wykształcenie zawodowe w zakresie inżynierii mechanicznej, elektroniki lub inżynierii morskiej
  • Doświadczenie w pracy z instalacjami elektrycznymi oraz wiedza z zakresu technologii i/lub budowy jachtów
  • Zaangażowanie, dokładność i staranność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Znajomość przepisów bezpieczeństwa
  • Chęć uczestnictwa w wewnętrznych i zewnętrznych kursach szkoleniowych
  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód

OFERUJEMY:

  • Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,
  • Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,
  • Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,
  • Praca w rodzinnej firmie żeglarskiej działającej na arenie międzynarodowej
  • Miły i zaangażowany zespół, który troszczy się o siebie nawzajem
  • Czyste i bezpieczne miejsce pracy
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,
  • Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,
  • Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,

CV prosimy wysyłać za pomocą APLIKUJ TERAZ

KONTAKT: +31 683047575