Order picker

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Haaksbergen , Holandia

Opis stanowiska:

  • Zbieranie zamówień systemem voice speak i elektrycznym wózkiem EPT.
  • Na hali zbierane są artykuły spożywcze od jogurtów, serów, wędlin, po napoje typu soki, butelkowana woda, cola.
  • Kontrola jakości produktów na każdym etapie pracy.
  • Kompletne zamówienia należy składać w wyznaczonym na magazynie miejscu.
  • Obowiązki należy wykonywać zgodnie z obowiązującymi na magazynie zasadami bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub holenderskiego.
  • Doświadczenie w pracy jako order picker będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Dodatki zmianowe od 15,35€ brutto/h.
  • Jednozmianowy system pracy.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Transportu z Polski do Holandii.
  • Ubezpieczenie.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.