Operator maszyn - pakowanie wędzonego łososia

Lokalizacja

Harderwijk , Holandia

Harderwijk (Holandia)

Numer referencyjny: V-066270/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie maszyny i miejsca pracy
  • Ustawienie parametrów maszyny
  • Obsługa maszyn w trakcie przebiegu całego procesu produkcyjnego (maszyny krojącej, zgrzewającej, pakującej)
  • Ścisła współpraca z pozostałymi osobami/działami
  • Kontrola jakości na każdym etapie pracy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • CV w języku angielskim
  • Duże doświadczenie na maszynach MULTIVAC
  • Małe doświadczenie na maszynach gdzie pracował bądź asystował
  • Bez doświadczenia (z kompetencjami i motywacją)

Oferujemy:

  • Stawka: 12,86 - 14,22€ brutto/h (ustalana indywidulanie w zależności od doświadczenia)
  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto
  • Dodatkowo doszkalające kursy językowe
  • Praca na jedną zmianę w temp. od 10 do 13°C
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SFN (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.