MONTER z doświadczeniem! Holandia, Wielka Brytania, Skandynawia, Hiszpania

Lokalizacja

Irlandia , Holandia

Miejsce pracy: Holandia, Wielka Brytania, Irlandia, Hiszpania, Dania, Finlandia, Szwecja

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Oferta dla doświadczonych Pracowników na stanowisku montera. Naprawa i konserwacja elementów maszyn, urządzeń i narzędzi, montaż (np. konstrukcji stalowych, drzwi, okien), inne prace serwisowe i instalacyjne.

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia/certyfikaty,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane prawo jazdy, własne auto.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz,
  • zakwaterowanie,
  • transport lub zwrot kosztów paliwa za dojazd do pracy,
  • ​atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagane dokumenty:

  • Ważny, niezniszczony dowód osobisty lub paszport.
  • Dokument potwierdzający posiadanie własnego, imiennego konta bankowego.
  • Dokumenty potwierdzające uprawnienia i doświadczenie na oferowanym stanowisku.

Kontakt telefoniczny i WhatsApp:

+48 884-288-884