monter rusztowań Niemcy / Belgia / Holandia

Lokalizacja

Holandia , Belgia , Niemcy

Pracowałeś jako monter rusztowań? Chcesz więcej zarabiać? Czeka na Ciebie świetna praca za granicą! Na początek około 10 700 - 14 500 zł brutto, po przeliczeniu.

Nie musisz znać języka obcego! Na miejscu zapewniamy opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Niemcy, Holandia lub Belgia - do wyboru.

Nr ref.: praca-za-granica.net Belgia, Holandia, Niemcy

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą, wypłata w euro, zawsze na czas;
  • wynagrodzenie miesięcznie od 1700 do 2530 euro na rękę / (po przeliczeniu 8 000 - 12 000 zł);
  • możliwość pracy w nadgodzinach, z nadgodzinami zarobisz jeszcze więcej;
  • zakwaterowanie blisko pracy, w pełni wyposażone mieszkania z kuchnią, łazienką oraz Internetem i TV, pokoje 1-2 osobowe;
  • bezpłatny transport pracowniczy na miejscu, odzież ochronna i narzędzia;
  • regularne zjazdy do Polski na 1 tydzień, co 4 tygodnie;
  • dofinansowanie do wypoczynku, pożyczka mieszkaniowa, dofinansowanie na cele sportowo-rekreacyjne oraz zapomogi, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW;
  • realna możliwość awansu zawodowego.

zadania

  • praca w zespołach 3 osobowych;
  • montaż i demontaż rusztowań systemowych typu Layher;
  • praca z narzędziami monterskimi.

oczekujemy

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy przy montażu rusztowań;
  • uprawnienia Steigerbouwer A lub polskie uprawnienia monterskie MB.

Zapraszamy do aplikowania bądź skontaktuj się z nami pod numerem 506 463 202.