Monter rurociągów Dania 21,50 EUR netto/godz

Stawka

1 250.00
(NETTO )

Lokalizacja

Dania , Anglia

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy,Szwajcaria, Holandia, UK, Irlandia, gdzie pozyskujemy klientów.

Miejsce pracy: Dania

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

 MIEJSCE PRACY: DANIA
⇒ ZAROBKI: 21,50EUR NETTO/H (21,50EUR X 50H = 1075EUR NETTO/ TYDZIEŃ)
⇒ KONTRAKT NA OKRES: 1 ROK
⇒ ZAKRES PRACY: WYKONYWANIE INSTALACJI RUROCIĄGÓW ZGODNIE Z DOKUMENTACJĄ

Wymagania:

-doświadczenie w branży farmaceutycznej lub petrochemicznej / experience in pharmaceutical or oil trade
-znajomość rysunku izometrycznego / knowledge of isometric drawings
-samodzielność w pracy i poza pracą / independence at work and out of work,
-przesłanie do nas aktualnego CV w j. angielskim, świadectw pracy, referencji od osób, które -potwierdzą kwalifikacje kandydata poprzez formularz znajdujący się pod ogłoszeniem / send us a current CV in English (only as doc.), work certificates, references (PDF is OK) from people who will confirm the candidate’s qualifications through the form under this advertisement,
-udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 5 lat / documented experience 5 years,
-wymagana znajomość języka angielskiego - 50% kandydatów / required knowledge of English by 50% of candidates,
-dyspozycyjność / availability,
-chęć do wyjazdu za granicę / willingness to go abroad,
-umiejętność pracy w zespole / ability to work in a team,

Oferujemy:

-atrakcyjne zarobki - €21,50 netto/h (21,50EUR x 50h = 1075EUR netto/ tydzień)
godziny pracy 50/tydz / hours of work 50 per week
-rotacja 4:1
-wypłata co tydzień / payment every week
-zatrudnienie u pracodawcy w Danii / employment by an employer in Denmark
-zakwaterowanie zapewnione (płatne przez pracodawcę) / guaranteed accommodation (payable by the employer),
-dojazd do pracy - pracodawca zapewnia transport / commute to work - the employer provides transportation,
-opiekę z naszej strony w trakcie trwania pracy / our assistance during work
pierwszy przylot na koszt pracodawcy / first arrival pays the employer

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie  aplikacji na naszej stronie pod ogłoszeniem.

przez formularz na naszej stronie pod danym ogłoszeniem