Monter Opon / Wulkanizator

Lokalizacja

Anglia

Allpersona

Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich lub austriackich warunkach. Firma Allpersona w 2016 oraz 2019 roku znalazła się w gronie 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów.

(k/m/x)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: 6460 Imst - Tirol (Austria), 6405 Pfaffenhofen (Austria), 6300 Wörgl, Tirol (Austria), 6330 Kufstein, Tirol (Austria), 6020 Innsbruck, Tirol (Austria), 6380 St. Johann in Tirol (Austria), 6600 Reutte, Tirol (Austria), 6275 Stumm im Zillertall, Tirol (Austria), 5400 Hallein Salzburg (Austria), 5204 Straßwalchen, Salzburg (Austria)

Opis stanowiska:

  • Montaż i wymiana opon w samochodach osobowych, busach
  • Mycie i kontrola stanu opon
  • Magazynowanie opon
  • Możliwość długoterminowa współpraca

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B + Auto

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia ok 2600€*
  • Stawka godzinowa 13,67€ brutto
  • 26,40€ diety netto za przepracowany dzień
  • 15€ netto dodatku mieszkaniowego za przepracowany dzień

Dodatkowo

  • Dodatek za prace w godzinach nadliczbowych + 50% do stawki godzinowej lub możliwość uzyskania dodatkowego urlopu
  • 13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld
  • 25 dni płatnego urlopu
  • Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km
  • Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt po stronie pracownika 400-430€ w zależności od standardu pokoju i regionu
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Więcej informacji pod tel.: Grzegorz Kitzka
Biuro: +49 821 508 539 13
Komórka: +48 533 456 485

Kamil Fabian Cybulski
Biuro: +49 821 508 539 16
Komórka: +48 606 659 921

Dostępni jesteśmy dla Państwa:

poniedziałek-czwartek 8.00- 17.00
piątek 8.00 - 14.00

Gdy jesteśmy nieosiągalni prosimy o SMSa lub WhatsAPPa
Mówimy po polsku. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk 'Aplikuj Teraz'. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wybierz lokalizację:

6460 Imst - Tirol (Austria) 6405 Pfaffenhofen (Austria) 6300 Wörgl, Tirol (Austria) 6330 Kufstein, Tirol (Austria) 6020 Innsbruck, Tirol (Austria) 6380 St. Johann in Tirol (Austria) 6600 Reutte, Tirol (Austria) 6275 Stumm im Zillertall, Tirol (Austria) 5400 Hallein Salzburg (Austria) 5204 Straßwalchen, Salzburg (Austria)