Monter izolacji termicznej, praca na rurociągach i kotłach

Lokalizacja

Niemcy

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: MIT/praca-za-granica.net

Zadania :

  • Montowanie blachy na rurociągach i kotłach
  • Montaż izolacji przemysłowych na rurociągach, zbiornikach, centralach
  • Wymiana izolacji: wełny mineralnej, piany poliuretanowej, otuliny kauczukowej oraz oblachowania
  • Demontaż i Montaż Izolacji Ciepło i Zimnochronna Rurociągów i Zbiorników na zakładach przemysłowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu i demontażu Izolacji Przemysłowych
  • Doświadczenie na w/w stanowisku
  • Doświadczenie w pracach z izolacjami z wełny, blachy
  • Samodzielność, dokładność
  • Chęć do pracy
  • SCC/VCA będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie- 14 - 17 euro
  • Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Pełną organizację pobytu i wyjazdu
  • Odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na rynku zagranicznym
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • Możliwość rozwoju zawodowego i nabycia niezbędnego doświadczenia zawodowego