Blacharz warsztatowy

Lokalizacja

Niemcy

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech. Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych.

Realizujemy duże i ciekawe kontrakty np. tunele, mosty, stacje metra czy oczyszczalnie. Znane na świecie projekt, które tworzyliśmy to m.in: tunel pod skocznią w Innsbrucku, elektrownia atomowa w Olkiluoto, stacje metra w Helsinkach i Sztokholmie, Centrum badawcze CERN w Genewie, linia szybkich kolei TGV we Francji oraz tunele pod Alpami francuskimi.

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: BW/praca-za-granica.net

Twój zakres obowiązków

  • Umiejętność przygotowania elementów izolacji przemysłowej na warsztacie,
  • Obsługa narzędzi i maszyn na warsztacie,
  • Pomiar z natury i przygotowanie rysunku izometrycznego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. kilkuletnie na stanowisku blacharz warsztatowy,
  • Czytanie rysunku izometrycznego,
  • Przygotowanie elementów warsztatowych,
  • Sporządzenie i wykonanie izometryków,
  • Umiejętność pomiaru w naturze.

Mile widziane

  • znajomość j. niemieckiego, (ew. j. angielskiego)

To oferujemy

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu do Niemiec,
  • Wynajmujemy dla Ciebie mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv).
  • Dowozimy codziennie z mieszkania na budowę.
  • Dostajesz narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Podpisujemy umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę.
  • Jeśli potrzebujesz wcześniej wypłatę otrzymasz od nas zaliczkę.