Monter Izolacji Przemysłowych

Lokalizacja

Szwajcaria

Główną działalnością marek z grupy Axxeva jest pośrednictwo pracy w Szwajcarii oraz Internacjonalna rekrutacja. Dzięki specjalistom z Firm Bellini, Collardi, Nollian, Diallon czy Cellio możemy zaoferować naszym klientom usługi personalne w każdej branży.Jesteśmy absolutnymi specjalistami w zakresie innowacyjnych i optymalnie dopasowanych rozwiązań personalnych.Dostarczamy specjalistów do Ponad 1300 Firm i zapewniamy długotrwałe zatrudnienie.Jakość potwierdzona certyfikatem SQS zgodnie ze szwajcarskimi standardami.

Miejsce pracy: Szwajcaria

Numer referencyjny: Jobs.pl/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

- Montaż izolacji przemysłowych na rurociągach, zbiornikach, centralach
- Wymiana izolacji: wełny mineralnej, piany poliuretanowej, otuliny kauczukowej oraz oblachowania
- Prace blacharskie w warsztacie
- Płaszcze ochronne z blach: ocynkowanych, aluminium, stali nierdzewnej
- Izolacja Kanałów Wentylacyjnych otuliną z wełny mineralnej

Wymagania:

- doświadczenie jako monter izolacji przemysłowych
- doświadczenie w pracach z izolacjami z wełny, blachy:
- PIR / PVC
- Armaflex / Kaiflex / Aeroflex
- Samodzielność i Dokładność
- Mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód

Oferujemy:

- Stabilne oraz długotrwałe zatrudnienie w Axxeva Gruppe
- Polskojęzyczna opiekę koordynatora w Szwajcarii
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- Wsparcie Administracyjne na każdym etapie
- Tygodniowy system wynagrodzeń
- Punktualne Rozliczenia
- Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
- Spotkania Intergracyjne
- Pozwolenie na Prace
- Wypożyczamy Samochody dla naszych pracownikow

Potrzebujesz więcej Informacji ?

Zadzwoń Mateusz odpowie na twoje pytania .

Tel: +41 78 722 22 53

Do zobaczenia w Szwajcarii !