Spawacz Rurociągów

Lokalizacja

Szwajcaria , Anglia

Główną działalnością marek z grupy Axxeva jest pośrednictwo pracy w Szwajcarii oraz Internacjonalna rekrutacja. Dzięki specjalistom z Firm Bellini, Collardi, Nollian, Diallon czy Cellio możemy zaoferować naszym klientom usługi personalne w każdej branży.Jesteśmy absolutnymi specjalistami w zakresie innowacyjnych i optymalnie dopasowanych rozwiązań personalnych.Dostarczamy specjalistów do Ponad 1300 Firm i zapewniamy długotrwałe zatrudnienie.Jakość potwierdzona certyfikatem SQS zgodnie ze szwajcarskimi standardami.

Miejsce pracy: Szwajcaria

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Rohrschweisser 100% / Spawacz Rurociągów 100%

Zakres Obowiązków:

  • Prace szlifierskie i obsługa elektronarzędzi.
  • Prace remontowe i serwisowe
  • Spawanie, instalacja rurociągów
  • Wykonywanie prac Ślusarsko - montażowych

Wymagania:

  • umiejętność spawania w metodzie TIG / MIG / MAG
  • aktualne uprawnienia spawalnicze
  • Doświadczenie w spawaniu rurociągów oraz urządzeń ciśnieniowych
  • umiejętność spawania rur ze stali nierdzewnych i węglowych
  • znajomość rysunku technicznego (mile widziane)
  • Prawo jazdy oraz własny samochód

Oferujemy:

  • Stabilne oraz długotrwałe zatrudnienie w Axxeva Gruppe
  • Polskojęzyczna opiekę koordynatora w Szwajcarii
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie Administracyjne na każdym etapie
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Punktualne Rozliczenia
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Spotkania Intergracyjne
  • Pozwolenie na Prace
  • Wypożyczamy Samochody

Potrzebujesz więcej Informacji ?

Zadzwoń Mateusz odpowie na twoje pytania

Tel: +41 78 722 22 53

Do zobaczenia w Szwajcarii !