Monter fasad metalowych okien i drzwi

Lokalizacja

Kummerfeld , Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net/praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Kummerfeld (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • Praca od zaraz 17.10.2023 jako monter fasad metalowych, okien i drzwi w miejscowości Kummerfeld.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy oraz własne auto na wyjazd
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowa niemiecka na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie od 13,20 € brutto + od 55 € diety dziennej netto
  • dodatki za nadgodziny + 25%
  • możliwość wypłacania cotygodniowych zaliczek do 250,00 €
  • 24 dni urlopu płatnego w roku kalendarzowym
  • rezerwacja mieszkania (pokoje jednoosobowe z dostępem do kuchni i łazienki) w bliskiej odległości od miejsca pracy
  • terminowość wynagrodzeń
  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
  • prawa do świadczeń socjalnych (Kindergeld)
  • polskojęzyczny koordynator przez cały okres zatrudnienia