Malarz Niemcy

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Niemcy

Szukamy malarzy na terenie całych Niemiec

Numer referencyjny: praca-za-granica.net/praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków

  • ogólne prace malarskie

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy i samochód na wyjazd

Oferujemy

  • niemiecka umowa o pracę
  • wynagrodzenie od 13,50 do 14,50 € brutto za godzinę (zależne od kwalifikacji zawodowych)
  • nieopodatkowana dieta dzienna od 60 do 75€ netto
  • dodatki za nadgodziny + 25%
  • możliwość wypłacania cotygodniowych zaliczek do 250,00 €
  • umowa niemiecka na czas nieokreślony
  • 24 dni urlopu płatnego w roku kalendarzowym
  • rezerwacja mieszkania (pokoje jednoosobowe z dostępem do kuchni i łazienki) w bliskiej odległości od miejsca pracy
  • terminowość wynagrodzeń
  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
  • prawa do świadczeń socjalnych (Kindergeld)
  • polskojęzyczny koordynator przez cały okres zatrudnienia

Dodatkowe informacje

  • Zakwaterowanie: płatne 20€
  • Wynagrodzenie: 2770-3220€ netto
  • Wynagrodzenie brutto: 3300-3900€
  • Miejscowość: całe Niemcy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV