Mechanik/Monter - Niemcy, praca z zakwaterowaniem

Lokalizacja

Regensburg , Niemcy

Miejsce pracy: Regensburg (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Miejsce pracy - lokalizacja: Regensburga

Zakres obowiązków:

  • montaż elementów mechanicznych i hydraulicznych,elektrycznych przy produkcji urządzeń technicznych takich jak dźwigi, podnośniki, żurawie
  • prowadzenie konserwacji i wymiana częsci
  • prace diagnostyczne, wykrywanie usterek

Wymagania wobec kandydata:

  • doświadczenie w pracy jako mechanik,monter,elektromechanik
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane auto na wyjazd
  • umiejętności manualne i obsługi narzędzi

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • STAWKA 2600 Euro na rękę

Wymagane:

  • CV