Mechanik sprzętu budowlanego 30-3 CHF/h + dieta

Lokalizacja

Szwajcaria , Anglia

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia gdzie pozyskujemy klientów.

Miejsce pracy: Szwajcaria

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

⇒ MIEJSCE PRACY: SZWAJCARIA
⇒ ZAROBKI: 30-38 CHF/H BRUTTO + DIETY
⇒ KONTRAKT NA OKRES: DO 5 LAT
⇒ ZAKRES PRACY:

MONTAŻ ZBROJEŃ W SZALUNKACH
MONTAŻ PREFABRYKATÓW BETONOWYCH.
USZCZELNIANIE, IZOLOWANIE, KONSTRUKCJE BETONOWE.
NAPRAW USZKODZENIA ELEMENTÓW BETONOWYCH.

Wymagania:

Ukończone szkolenie jako mechanik maszyn budowlanych
Dobra znajomość elektryki i hydrauliki
znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
Prawo jazdy BE na samochody / minibusy z przyczepami
Zachowanie zorientowane na klienta i zespół
Elastyczność, niezawodność
sprawny fizycznie i zdolny do samodzielnej pracy.
przesłanie do nas aktualnego CV w j. niemieckim, świadectw pracy, referencji od osób, które potwierdzą kwalifikacje kandydata poprzez APLIKUJ TERAZ,
udokumentowane doświadczenie w zawodzie min. 5 lat,
dyspozycyjność,
chęć do wyjazdu za granicę,
posiadanie własnego samochodu,

Oferujemy:

Zarobki: od 30-38CHF / godz. + diety, wg. taryfy - w zależności od kwalifikacji, przeznaczenia i miejsca pracy
Uzyskanie wszystkich pozwoleń (pozwolenie na pracę, pozwolenie na pobyt), które są niezbędne do podjęcia pracy w Szwajcarii.
Szwajcarską umowę o pracę i ubezpieczenie w Szwajcarii w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego, na wypadek bezrobocia, emerytalnego i wypadkowego.
Zakwaterowanie (pensjonat, kwatery prywatne) jest dostępne w pobliżu miejsca pracy. Koszty wynoszą od ok. 500-800CHF / miesiąc i są załątwiane przez pracodawce i opłacane przez pracownika
Normalne dni robocze to od poniedziałku do piątku. Nadgodziny będą możliwe po uzgodnieniu.

przez formularz na naszej stronie www.adkpoland.eu