Mechanik serwisant narzędziowy

Lokalizacja

Belgia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Belgii

Miejsce pracy: Belgia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Praca dla firmy budowlanej przy konserwacji i naprawie narzędzi budowlanych

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych i napraw narzędzi budowlanych
  • Konserwacja, naprawa i usprawnianie techniczne urządzeń budowlanych
  • Usuwanie usterek

Wymagania:

  • doświadczenie w konserwacji i naprawach narzędzi budowlanych
  • wykształcenie techniczne
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • belgijska umowa o pracę, wypłaty co tydzień
  • Stawka początkowa: od 14,63 do 16,37 Euro  Brutto za godzinę  - stawka zależna od doświadczenia
  • 40 godzin pracy tygodniowo, możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pracodawca zapewnia samochód i zakwaterowanie