Mechanik samochodowy/technik mechatronik (m/k) - Niemcy, Kippenheim

Nasz klient rozwija innowacyjne usługi w zakresie zarządzania jakością w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, kolejowym i transportu ciężkiego.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Numer referencyjny: a0t6N000009LeutQAC/praca-za-granica.net Zadania na stanowisku:
  • kontrole wizualne i przeróbki części pojazdów i komponentów wykonanych z różnych materiałów,
  • przeprowadzanie testów metrologicznych, testów szczelności oraz kontroli wizualnych i funkcjonalnych na podstawie wzorców błędów zgodnie z instrukcjami testowymi i roboczymi,
  • obróbka powierzchni komponentów, np. gratowanie,
  • dokumentowanie usterek i wyników testów.
Wymagania:
  • pomocnik powinien umieć obsługiwać klucz dynamometryczny, mieć proste obycie z mechaniką samochodową (wystarczy, że to jego hobby),
  • fachowiec musi posiadać dyplom, ukończone szkolenie w dziedzinie pojazdów silnikowych,
  • umiejętności rzemieślnicze i zamiłowanie do pracy fizycznej,
  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, (możliwe jest tworzenie grup z jednym przedstawicielem mówiącym po niemiecku)
  • staranny i precyzyjny sposób pracy,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym jest obowiązkowa,
  • przynajmniej jeden kandydat (jeśli jest zespół) powinien być mobilny. Jeśli jest to kandydat samodzielny, powinien być zawsze mobilny, aby móc dojechać do pracy.
Oferujemy:
  • praca w międzynarodowej firmie,
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe), oddalone max. 20 min drogi od miejsca pracy,
  • wynagrodzenie startujemy od: 16€ brutto dla pracownika bez wykształcenia zawodowego, bez języka niemieckiego a 18€ brutto dla pracownika z wykształcenia zawodowym, bez języka niemieckiego
  • umowę o pracę (pełen etat) + pełne ubezpieczenie zdrowotne i socjalne (w tym składki emerytalne),
  • bardzo duże szanse na przejęcie przez klienta na bezpośredni kontrakt.

Miejsce pracy: Kippenheim, Niemcy

Prosimy o przesłanie CV przy pomocy formularza. Więcej informacji pod numerem telefonu 795428478.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.