Mechanik samochodowy/pomocnik mechanika (m/k) - Niemcy

Aktualnie dla naszego Klienta, który rozwija innowacyjne usługi w zakresie zarządzania jakością w przemyśle motoryzacyjny, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Numer referencyjny: a0t6N000009LeSyQAK/praca-za-granica.net Zakres obowiązków:
  • kontrole wizualne i przeróbki części i komponentów pojazdów wykonanych z różnych materiałów,
  • przeprowadzanie testów metrologicznych, testów szczelności oraz kontroli wizualnych i funkcjonalnych na podstawie wzorców błędów zgodnie z instrukcjami testowymi i roboczymi,
  • obróbka powierzchni komponentów, np. gratowanie,
  • dokumentowanie usterek i wyników testów.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy jako mechanik/monter/ślusarz,
  • mile widziane wykształcenie jako technik mechanik pojazdów samochodowych lub pokrewne,
  • mile widziane posiadanie samochodu w celu dojazdu do pracy,
  • znajomość języka niemieckiego,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowy,
  • staranny, precyzyjny sposób pracy.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie, w okresie próbnym zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej,
  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez niemieckiego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 16-19€ - w zależności od znajomości języka i doświadczenia.
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.