Mechanik samochodowy / Mechanik autobusów - Niemcy, atrakcyjne zarobki, zakwaterowanie

Stawka

2 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

lokalizacja: Wurzburg ( Bawaria)

Stawka: 2800 Euro netto

Zakres obowiązków:

  • naprawa oraz konserwacja drzwi systemów drzwiowych hydraulicznych i pneumatycznych
  • naprawa,konserwacja wentylacji i ogrzewania
  • serwis,naprawa klimatyzacji
  • naprawa oraz konserwacja układów napędowych, silników oraz podwozia
  • naprawa,serwis układów kierowniczych
  • serwis i naprawy elektroniczne

Wymagania wobec kandydata:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy jako mechanik pojazdów samochodowych
  • samochód na wyjazd
  • mile widziane doświadczenie jako mechanik autobusowy

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych
  • Niemiecką umowę na dłuższy okres czasu z możliwością przejścia do klienta
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość pobierania zaliczek

Wymagane:

  • CV