Mechanik samochodów ciężarowych- Holandia

Lokalizacja

Holandia , Anglia

Miejsce pracy: Holandia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Firma poszukuje osoby, która potrafi pracować z ciężarówkami wszystkich marek i może wykonywać wszelkiego rodzaju usługi, im bardziej wszechstronnie tym lepiej. Tam dzień nigdy nie jest taki sam! Jednego dnia sprawdzasz błędy, a następnego możesz całkowicie wymienić silnik. Praca jest dość zróżnicowana.

Wymagania:

• Doświadczony mechanik.
• Dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2).
• Umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole
• Posiadanie prawa jazdy kategorii B jest zaletą.

Oferujemy:

Pracuj w znanym na całym świecie warsztacie ze wszystkimi narzędziami niezbędnymi do poprawy siebie.
• 40 godzin tygodniowo w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku).
• Możliwość pracy w weekendy i nadgodziny.
• Dodatkowe płatne nadgodziny (nawet do 170%)
• Zapewniamy zakwaterowanie, oraz ubezpieczenie.
• Pomożemy Ci z wszystkimi niezbędnymi dokumentami.
• Pomoc dwóch koordynatorów! (mówimy po polsku, angielsku i holendersku)