Ślusarz-spawacz

Stawka

650.00 - 700.00
(NETTO )

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Holandia

NXT START. to zespół osób, których nadrzędnym celem jest dopasowanie idealnej oferty pracy do Twoich kwalifikacji i wymagań. Specjalizujemy się w rekrutacji w zawodach produkcyjnych i technicznych. Podejmując przez nas pracę decydujesz się na wyjazd do sprawdzonych Pracodawców.

Podczas całego procesu rekrutacyjnego i zatrudnienia możesz liczyć na wsparcie naszych polskojęzycznych koordynatorów. Sprawdź ofertę i aplikuj!

NXT START. Sp. z o. o.- agencja zatrudnienia (KRAZ 25823).

Miejsce pracy: Holandia

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

- Czytanie i interpretacja rysunków technicznych, planów i specyfikacji w celu określenia wymagań projektu.

- Cięcie, kształtowanie i formowanie części metalowych przy użyciu narzędzi ręcznych, maszyn i specjalistycznego sprzętu, takiego jak piły, nożyce, hamulce i prasy.

- Spawanie, lutowanie i lutowanie elementów metalowych w celu montażu i wytwarzania konstrukcji lub produktów.

Wymagania:

·       Doświadczenie w zawodzie

·       Znajomość języka angielskiego (min. na poziomie komunikatywnym)

·       Prawo jazdy

Mile widziane

·       Własny samochód

·       Wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie

·       Zapewnione zakwaterowanie (wyposażone pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)

·       Zwrot kosztów transportu pomiędzy zakwaterowaniem a miejscem pracy

·       Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w weekendy

·       Holenderską lub polską umowę - możliwość wyboru przez Pracownika

·       Ubezpieczenie

·       Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z przyjazdem do pracy w Holandii

·       Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu pod numer: +48 789 176 690 .