Mechanik pojazdów ciężarowych

Lokalizacja

Niemcy

Leasing pracowniczy inaczej - tak prezentuje się Firma Humanus Personalservice funkcjonująca na rynkach Europejkich od roku 2013. Rozwój naszej Firmy, nowe przedsięwzięcia oraz nasze cele stwarzają perspektywę również dla Ciebie

Miejsce pracy: Nürnberg (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

-diagnozowanie i naprawa awarii
-konserwacja układów i części pojazdów ciężarowych
-wykonywanie napraw maszyn pojazdów ciężarowych
-obsługa specjalistycznego sprzętu diagnostycznego
-wykonywanie prac konserwacyjnych pojazdów

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie zawodowe
- własny samochód na wyjazd
- mile widziane uprawienia na suwnice

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- brak tzw. Zeitkonta - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
- możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
- dodatki za prace zmianowe
- niemiecka umowa o pracę
- dodatki urlopowe oraz świąteczne
- niemieckie ubezpieczenie
- cykliczne podwyżki
- regularne zaliczki
- wsparcie polskojęzycznych opiekunów
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Twoja osobista osoba kontaktowa:
Katarzyna Patzer
tel.: 00491737247442
humanus-zeitarbeit.de

Czekam na Ciebie z niecierpliwoscia :)