Mechanik pojazdów ciężarowych - 2550€ netto!

Lokalizacja

Niemcy

Leasing pracowniczy inaczej - tak prezentuje się Firma Humanus Personalservice funkcjonująca na rynkach Europejskich od roku 2013. Rozwój naszej Firmy, nowe przedsięwzięcia oraz nasze cele stwarzają perspektywę również dla Ciebie

Miejsce pracy: Nürnberg (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

-diagnozowanie i naprawa awarii
-konserwacja układów i części pojazdów ciężarowych
-wykonywanie napraw maszyn pojazdów ciężarowych
-obsługa specjalistycznego sprzętu diagnostycznego
-wykonywanie prac konserwacyjnych pojazdów

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie zawodowe
- własny samochód na wyjazd
- mile widziane uprawienia na suwnice

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- brak tzw. Zeitkonta - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
- możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
- dodatki za prace zmianowe
- niemiecka umowa o pracę
- dodatki urlopowe oraz świąteczne
- niemieckie ubezpieczenie
- cykliczne podwyżki
- regularne zaliczki
- wsparcie polskojęzycznych opiekunów
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Dlaczego Humanus?

Pewność zatrudnienia: Celem każdej rekrutacji jest stałe zatrudnienie. Wskaźnik przejęć wynosi obecnie ponad 95%. Świetna atmosfera w pracy: Interakcje między pracownikami są bardzo koleżeńskie i przyjacielskie. Wszyscy nasi klienci są wcześniej sprawdzani i odwiedzani osobiście. Optymalne wdrożenie na stanowisko pracy: Wszyscy nasi klienci zapewniają naszym pracownikom czas na szkolenie Możliwości kariery: Współpracujemy z dużymi i renomowanymi firmami.

Twoja osobista osoba kontaktowa:
Katarzyna Patzer
tel.: 00491737247442
humanus-zeitarbeit.de

Czekam na Ciebie z niecierpliwoscia :)