Mechanik maszyn

Lokalizacja

Austria

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Wiedeń (Austria)

Numer referencyjny: PP/praca-za-granica.net

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Dokonywanie napraw interwencyjnych w powierzonym zakresie,
  • Dokonywanie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn i urządzeń,
  • Przezbrajanie linii produkcyjnych, modernizowanie urządzeń technologicznych, instalowanie nowych maszyn,
  • Wykonywanie prac dodatkowych związanych z utrzymaniem ruchu,
  • Prowadzenie dokumentacji związanych z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu,
  • Dyspozycyjność - praca w systemie 3 zmianowym,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV G1 - mile widziane,
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej,
  • Umiejętności czytania rysunków oraz schematów technicznych,
  • Sumienności i dokładności w wykonywanej pracy,
  • Zdolności komunikacyjnych.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Bezpłatny dojazd Zawiercie -Turza, Turza -Zawiercie,
  • Oferta przygotowana indywidualnie w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • Dobre warunki pracy,
  • Dofinansowanie do zakupu okularów/szkieł korekcyjnych
  • Ubezpieczenie Grupowe,
  • PPE w całości finansowane przez pracodawcę,
  • Owocowe środy,
  • Karta sportowa,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz