Tynkarz (k/m) - Austria - wynagrodzenie 13,60 - 16,02 € brutto dieta dzień roboczy 41,40 €

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Austria

Miejsce pracy: voralberg (Austria)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zadania:

  • Tynkowanie w tynku wewnętrznym i zewnętrznym zgodnie z planem
  • Montaż w pełnej izolacji termicznej
  • Ustawienie szyn krawędziowych
  • Szpachlowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Znajomość gipsu ręcznego i maszynowego
  • Niezależna i dokładna praca / Selbständiges und genaues Arbeiten
  • Prawo jazdy i samochód mile widziane
  • Sprawność fizyczna
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie za godzinę 13,60 - 16,02 € brutto
  • Wynagrodzenie zależy od kwalifikacji i doświadczenia i zlecenia
  • Austriacka stała umowa o pracę / Österreichischer unbefristeter Arbeitsvertrag
  • Ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, zdrowotne, wypadkowe i emerytalne
  • Odzież robocza
  • Premia urlopowa i świąteczna
  • Dieta za przepracowany dzień roboczy 41,40 €
  • Pomoc w zakwaterowaniu