MALARZ TAPECIARZ WYKOŃCZENIA WNĘTRZ ELEWACJE

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Augsburg , Niemcy

Miejsce pracy: Augsburg (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis Stanowiska

  • Malowanie, tapetowanie, szpachlowanie ścian ,gruntowanie
  • Docieplenia i malowanie elewacji budynków
  • Wykończenia wnętrz ,ogólne prace remontowe

Oferujemy

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus nadgodziny
  • Brak 'Zeitkonta'
  • Umowę niemiecką bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pojedynczych pokojach zapewnione przez pracodawcę
  • Wynagrodzenie w wysokości 13 Euro netto (+ 48 Euro diety dziennie)
  • Dodatek świąteczny i urlopowy
  • Wypłaty pensji bezpośrednio od pracodawcy niemieckiego
  • Pomoc koordynatora w załatwieniu formalności
  • Możliwość podjęcia pracy w grupie (jedna osoba w grupie musi znać niemiecki i posiadać auto do dojazdów do pracy)
  • Pracę na terenie całych Niemiec

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodach branży budowlano-wykończeniowej
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Własne auto /jedna osoba w grupie musi posiadać auto
  • Pracowitość, samodzielność, motywacja do pracy, dokładność, uczciwość, dobra organizacja pracy

Informacje

Kraj: Niemcy-różne lokalizacje
Czas pracy: Pełny wymiar godzin

Kontakt T.+48502288623
www.jobmariopol.pl