Malarz Przemysłowy piaskarz Finlandia

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Finlandia , Anglia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy Finlandii

Miejsce pracy: Finlandia

Numer referencyjny: Malarz Przemysłowy piaskarz Finlandia/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

malowanie EPPUR200 / 3 (malowanie wysokociśnieniowe i malowanie elektrostatyczne),
 piaskowanie FeSa2, FeSa2½, FeSa3.
Śrutowanie z ciśnieniem około 9 barów, wymaga wysokiej jakości pracy

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka angielskiego
doświadczenie

Oferujemy:

długotrwała fińska umowa o pracę
 wynagrodzenie 15 - 17 Euro/Godzinę  brutto
zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę płatne przez pracownika
składki oraz podatki odprowadzane w Finlandii przez Pracodawcę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku  na adres mailowy