Malarz proszkowy

Kategoria

Piaskarz , Warsztat

Lokalizacja

Ermelo , Anglia

Miejsce pracy: Ermelo (Holandia)
Numer referencyjny: Malarz proszkowy/praca-za-granica.net

Jako lakiernik proszkowy masz istotny udział w wyglądzie i jakości materiału. Jesteś odpowiedzialny za zawieszenie produktów i prawidłowe ustawienie sprzętu. Pracujesz ostrożnie i dostarczasz jakość. W ten sposób aktywnie przyczyniasz się do efektu końcowego!

Opis stanowiska:

  • malowanie proszkowe elementów metalowych typu bramy, płoty , konstrukcje stalowe,
  • produkcja metalu, szlifowanie, piaskowanie, zaeieszanie metali na haki

Wymagania:

  • Doświadczenie jako lakiernik, malarz proszkowy lub piaskarz to plus.

  • Masz oko do szczegółów.

  • Masz dobrą znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę holenderską i możliwość pracy w nadgodzinach
  • zakwaterowanie firmowe
  • ubezpieczenie
  • pomoc polskiego Koordynatora na terenie Holandii