Majster budowy ( prace wykończeniowe )

Lokalizacja

Szwecja , Anglia

Firma Lambda S.A. zatrudni Majstrów budowy (sucha zabudowa) na projektach zagranicznych w Szwecji.

Miejsce pracy: Szwecja
Numer referencyjny: BZ/praca-za-granica.net

Zadania:

  • Bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót
  • Koordynowanie i rozdział robót na powierzonym terenie
  • Planowanie prac oraz zapotrzebowań materiałowych
  • Praca z ekipą

Wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu pracami w systemach suchej zabudowy
  • Dyspozycyjność, samodzielność, umiejętność zarządzania pracownikami
  • Znajomość materiałów budowlanych i ich zastosowania
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 28000 - 34000 SEK/ miesięcznie
  • Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Pełną organizację pobytu i wyjazdu
  • Odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na rynku zagranicznym
  • Możliwość długoletniej współpracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk '' Aplikuj Teraz ''

Więcej informacji pod tel.: +48 22 620 32 19