Majster budowy - prace ciesielsko-zbrojarskie - 28000 - 34000 SEK netto/miesięcznie

Lokalizacja

Szwecja , Francja , Anglia

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech. Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych (w tym obiekty typu kubaturowego, przemysłowego, infrastruktury drogowej)

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Szwecja, Francja
Numer referencyjny: BZ/praca-za-granica.net

Zadania:

  • Bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót
  • Koordynowanie i rozdział robót na powierzonym terenie
  • Planowanie prac oraz zapotrzebowań materiałowych
  • Praca z ekipą

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku minimum 2 lata
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość prac ciesielsko-zbrojarskich
  • Doświadczenie w kierowaniu pracami ciesielskimi-zbrojarskimi
  • Dyspozycyjność, samodzielność, umiejętność zarządzania pracownikami
  • Znajomość materiałów budowlanych i ich zastosowania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 28000 - 34000 SEK netto/miesięcznie
  • Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami Zus
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Pełną organizację pobytu i wyjazdu
  • Odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na rynku zagranicznym
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV wraz z uprawnieniami poprzez

przycisk '' Aplikuj Teraz '