MAGAZYNIER-PRACOWNIK FIZYCZNY

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Niemcy

HR Navigator to firma pośrednicząca między pracownikiem a pracodawcą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu złożonych rekrutacji, współpracowaliśmy z dużymi przedsiębiorstwami, pomagając im między innymi w znalezieniu pracowników chętnych do pracy tymczasowej oraz pracy za granicą. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej bazie ofert każdego dnia pomagamy wielu osobom w odnalezieniu pracy.

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Kolonia (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • załadunek i rozładunek paczek,
  • dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna,
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • miejsce pracy Kassel (Niemcy)
  • wynagrodzenie ok. 1400-1600 EURO NETTO  miesięcznie
  • wypłacane miesięcznie ekwiwalenty i premie uznaniowe
  • umowa o pracę tymczasową
  • koszt zakwaterowania w pełni pokrywa pracodawca - pełne wyposażenie + Wi-Fi
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
  • stała opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
  • koordynowanie dojazdu dom-praca-dom
  • pomoc w organizacji dojazdu Polska-Niemcy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

KONTAKT:

505 176 000