MAGAZYNIER- BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

Stawka

1 500.00 - 1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Kassel , Anglia

HR Navigator to firma pośrednicząca między pracownikiem, a pracodawcą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu złożonych rekrutacji, współpracowaliśmy z dużymi przedsiębiorstwami, pomagając im między innymi w znalezieniu pracowników chętnych do pracy tymczasowej oraz pracy za granicą.

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Kassel (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • Praca polega na sortowaniu paczek oraz na ręcznym załadunku  i rozładunku przesyłek kurierskich.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w dobrym standardzie
  • stawka dzienna: 13,50 euro brutto/h, stawka nocna: 16,88 euro brutto/h wynagrodzenie ok. 1500-1700 EURO NA RĘKĘ  miesięcznie!
  • wypłacane miesięcznie ekwiwalenty i premie uznaniowe
  • możliwość pobierania zaliczek
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec, na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • stała opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
  • praca w polskim zespole i z polskimi brygadzistami
  • koordynowanie dojazdu dom-praca-dom w Niemczech
  • zwrot kosztów za dojazd z Polski do Niemiec
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

KONTAKT: + 48 505 176 000