Koordynator/pracownik magazynu na terenie Niemiec

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Niemcy

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie (nawet bez wychodzenia z domu) znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób. Poszukujemy na magazyny w lokalizacjach takich jak ; Ottendorf- Orkilla , Radefeld , Geisenfeld, Halle (Salle), Elbergen

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obowiązki:
-Prowadzenie ewidencji czasu pracy;
-Opieka socjalna nad pracownikami;
-Praca na magazynie;
-Tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski;
-Ścisła współpraca z biurem;

Wymagania:
-Gotowość do wyjazdu do Niemiec;
-Komunikatywna znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie;
-Podstawowa obsługa komputera oraz MS Office;
-Odpowiedzialność za grupę pracowników;
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
-Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-Zarobki ok. 2200 € brutto miesięcznie (stawka podstawowa + premie);
-Bezpłatny transport i zakwaterowanie;
-Niemiecką umowę o pracę;
-Pakiet ubezpieczeń;