Komisjonowanie art. drogeryjnych w ok.Burstadt

Stawka

2 050.00 - 2 100.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Niemcy

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób! Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Komisjoner art. drogeryjnych

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obowiązki:

-Komisjonowanie art. drogeryjnych za pomocą wózka elektrycznego i systemu głosowego (pick by voice);
-Znajomość liczebników w języku niemieckim do min. 100;
-Inne drobne czynności magazynowe.

Wymagania:

-Chęć do pracy:
-Mile widziane aktywne prawo jazdy.

Oferujemy:

-Zarobki podstawowe ok. 2100 € brutto miesięcznie (13,80€ brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
-Zakwaterowanie i dojazd do pracy;
-Po okresie 9 miesięcy możliwość przejścia bezpośrednio pod klienta;
-System pracy dwu zmianowy;
-Wymagane obuwie klasy S1 niskie;
-Pracę od poniedziałku do piątku (możliwa również praca w soboty), możliwa praca w godzinach nadliczbowych;
-Niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
-Możliwość uzyskania zaliczki po 7 przepracowanych daniach;
-2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta.