Komisjonowanie art. drogeryjnych w Kolonii - pracownicy regionalni (bez zakwaterowania)

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Niemcy

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób! Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Komisjoner art. drogeryjnych

Miejsce pracy: Kolonia (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obowiązki:

  • komisjonowanie art. drogeryjnych za pomocą wózka elektrycznego i systemu głosowego (pick by voice);
  • inne drobne czynności magazynowe;

Wymagania:

  • znajomość liczebników w języku niemieckim do min. 100;
  • chęć do pracy;

Oferujemy:

  • zarobki podstawowe ok. 2000/2200 € brutto miesięcznie (13,80€ brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
  • po okresie 9 miesięcy możliwość przejścia bezpośrednio pod klienta;
  • pracę od poniedziałku do piątku (możliwa również praca w soboty) możliwa praca w godzinach nadliczbowych;
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
  • możliwość uzyskania zaliczki po 7 przepracowanych daniach;
  • 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;