Kierownik robót GK

Lokalizacja

Szwecja , Anglia

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech. Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych (w tym obiekty typu kubaturowego, przemysłowego, infrastruktury drogowej)

Miejsce pracy: Szwecja
Numer referencyjny: KB/praca-za-granica.net

Zakres zadań:

  • Nadzór techniczny nad pracami ściankarskimi (GK),
  • Nadzór nad pracownikami,
  • Monitorowanie przebiegu prac (obmiar),
  • Zadania ad-hoc zlecone przez Zarząd firmy.
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 5 lat przy pracach z systemem suchej zabudowy
  • Znajomość systemów suchej zabudowy (np. knauf)
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem ok. 10 osób,
  • Znajomość programu excel,
  • Mile widziana znajomość programów takich jak bluebeam, autocad,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Język angielski lub szwedzki - komunikatywny,
  • Znajomość pakietu Office (Excel),
  • Czytanie dokumentacji projektowej,
  • Przestrzeganie procedur, norm, przepisów BHP i PPOŻ,
  • Samodzielność , komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 38 000 SEK netto/na miesiąc,
  • System premiowy, nagrody,
  • Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS,
  • Dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie,
  • Zakwaterowanie,
  • Transport na terenie kraju oddelegowania (bus),
  • Nadzór i koordynacja ambitnych projektów.

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV wraz z uprawnieniami poprzez

przycisk '' Aplikuj Teraz ''