Kierownik budowy

Lokalizacja

Szwecja , Francja , Anglia

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech. Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych (w tym obiekty typu kubaturowego, przemysłowego, infrastruktury drogowej)

Miejsce pracy: Szwecja, Francja
Numer referencyjny: KB/praca-za-granica.net

Zakres zadań:

- nadzór techniczny nad pracami żelbetonowymi lub ściankarskimi,

- nadzór nad pracownikami,

- monitorowanie przebiegu prac (obmiar)

- zadania ad-hoc zlecone przez Zarząd firmy.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe lub techniczne budowlane,

- Doświadczenie na w/w stanowisku min. 2 lata,

- Prowadzenie dokumentacji projektowej,

- Współpraca z majstrami,

- Znajomość pakietu Office (Excel),

- Czytanie dokumentacji projektowej,

- Przestrzeganie procedur, norm, przepisów BHP i PPOŻ,

- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

- Znajomość j. angielskiego - mile widziana,

-  Samodzielność , komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego,

- Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 3200 EUR netto/na miesiąc,

- System premiowy, nagrody,

- Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS,

- Dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie,

- Zakwaterowanie,

- Transport na terenie kraju oddelegowania,

- Nadzorowanie i koordynacja ambitnych projektów.

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV wraz z uprawnieniami poprzez

przycisk '' Aplikuj Teraz '' lub bezpośrednio na maila:

[email protected]

Więcej informacji pod tel.: 533 383 444