Inżynier ds. serwisu i uruchomień

Lokalizacja

Sliedrecht , Anglia

O ofercie

Royal Van der Leun działa na całym świecie z 230 specjalistami w zakresie projektów instalacyjnych w dziedzinie budownictwa, offshore, jachtów i przemysłu morskiego. Ich celem jest aktywny udział w polepszaniu środowiska życia poprzez prowadzenie wszystkich procesów w sposób jak najbardziej zrównoważony.
Jako inżynier ds. serwisu i uruchomień będziesz samodzielnie wykonywać prace związane z uruchomieniem, serwisem i konserwacją instalacji elektrycznych na statkach. Będziesz odpowiedzialny za usuwanie usterek czujników, okablowania, szaf systemowych i innych części instalacji poprzez ich wymianę, regulację ustawień, naprawę itp. Na tym stanowisku będziesz również testował okablowanie, czujniki i systemy pod kątem prawidłowego funkcjonowania.
Będziesz pracować na jedną zmianę dzienną, którą możesz zacząć od 7:00 lub 9:00 i skończyć do 16:00 lub 18:00. Łącznie przepracujesz około 32 godzin tygodniowo.
Pierwszego dnia firma zapewni wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę i przeszkoli Cię, abyś mógł przygotować się do pracy na tym stanowisku. Firma poszukuje ludzi z pasją, którzy lubią wyzwania, aby pomóc im osiągnąć swoje cele. Dołącz do zespołu jako inżynier serwisu i uruchomień!

  • Wynagrodzenie €17,46 za godzinę
  • Akceptowane języki Niderlandzki, Angielski
  • Branża Techniczna
  • Miejsce pracy Sliedrecht, Holandia
  • Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony

Obowiązki

  • Wymiana elementów
  • Naprawa elementów
  • Regulacja ustawień
  • Testowanie produktów
  • Rozwiązywanie usterek
  • Przeprowadzanie uruchomienia
  • Konserwacja instalacji elektrycznych

Wymagania

  • Podobne doświadczenie w dziedzinie pokrewnej
  • Doświadczenie w pracy pod dużą presją
  • Jesteś elastyczny i chętny do podróży
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejście do klienta
  • Posiadanie ważnego certyfikatu VCA lub gotowość do jego zdobycia
  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego