Inżynier Budowy/ Kierownik Robót Elektrycznych

Lokalizacja

Anglia

Firma COPCO wykonuje instalacje elektryczne, modernizacje oraz serwis Elektroinstalatorstwa dla wielu różnych branż. Chętnie podejmujemy współpracę z sektorem przemysłowym, budowniczym, jak również obiektami usługowo-handlowymi na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Oto szczegółowy zakres naszych usług: montaż instalacji elektrycznej podłączanie rozdzielni prefabrykacja rozdzielni pomiary instalacji elektrycznej wykonywanie dokumentacji powykonawczej wykonywanie dokumentacji projektowej odbiór instalacji modernizacje i remonty instalacji usuwanie awarii przeglądy okresowe.

Miejsce pracy: Cała Polska

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • nadzór i koordynacja robót w zakresie instalacji i sieci elektrycznych na wszystkich etapach budowy
  • kontrola realizacji budżetu i harmonogramu postępu prac
  • planowanie harmonogramów pracy pracowników własnych oraz podwykonawców
  • nadzór nad jakością wykonywanych robót oraz przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
  • przeprowadzanie procedury odbiorowej oraz rozliczanie robót z zamawiającym i podwykonawcami
  • weryfikacja dokumentacji technicznej pod kątem optymalizacji rozwiązań
  • prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami
  • składanie sprawozdań kierownictwu firmy o postępie prac na budowie oraz reprezentowanie firmy w instytucjach zewnętrznych

Wymagania:

  •  minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót Elektrycznych lub Inżyniera Budowy na budowach w obiektach przemysłowych, na różnych poziomach napięć
  • dodatkowym atutem Kandydata będzie doświadczenie przy budowach sieci elektroenergetycznej nN, w tym przy instalacjach oświetlenia ulicznego i parkingowego
  • mile widziane uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • umiejętność analizowania wymagań projektowych i wytycznych zgodnie z normami i sztuką inżynierską, a także przygotowywanie na podstawie zapotrzebowania materiałów pod zamówienie
  • prowadzenie rozliczania robót elektrycznych
  • świadectwa kwalifikacji grupy G1 - E i D
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem oraz podwykonawcami
  • samodzielność i terminowość w realizacji zadań oraz dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wyników pracy
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • przyjazna atmosfera pracy
  • wsparcie ze strony biura