Elektryk/Elektromonter

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych
  • uruchomienia
  • pomiary elektryczne

Wymagania:

  • wykształcenie elektryczne
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka
  • umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych
  • bardzo wysoka estetyka pracy
  • uprawnienia elektryczne kat. E1
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • chęć podjęcia stałej pracy
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • praca na terenie Niemiec opłacony dojazd oraz zakwaterowanie
  • zapewniony samochód z kartą paliwową dla każdej brygady
  • praca w szybko rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne zarobki ( wypłacane zawsze w terminie )
  • możliwość pracy stałej lub czasowej
  • zapewniamy ubrania robocze oraz profesjonalne elektronarzędzia
  • opieka ze strony biura w Polsce