Hydraulik w Holandii

Lokalizacja

Holandia , Anglia

Zarabiaj w Holandii, nie rezygnując z życia w Polsce!

Firma Willems GmbH nieprzerwanie od 1995 r. zatrudnia fachowców pracujących wyłącznie w przemyśle i budownictwie.
Jesteśmy średniej wielkości firmą, która stawia na stałą współpracę. Wielu spośród naszych pracowników jest z nami od ponad 10 lat, bo doceniają indywidualne podejście, przyjazną atmosferę i możliwość pracy w zgranym zespole.

Zostań częścią naszego zespołu!

Miejsce pracy: Holandia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • wykonywanie instalacji hydraulicznej w budynkach mieszkalnych i przemysłowych,
  • wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych,
  • praca długoterminowa.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe i doświadczenie w pracy (praca samodzielna),
  • znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B i pojazd osobowy umożliwiający dojazd do pracy i na kwaterę.

Nasza oferta

  • niemiecka umowa o pracę w języku polskim według niemieckich stawek branżowych,
  • bezpośredni kontakt z pracodawcą (bez pośredników),
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 600 € netto za 40 godz./tydzień (wypłacane zawsze na czas),
  • tygodniowe zaliczki do 400 euro,
  • 25 dni płatnego urlopu w 1. roku pracy (w późniejszych latach do 30 dni urlopu),
  • dodatek do nadgodzin +25% (od przepracowanych 41 godzin w tygodniu),
  • zwrot kosztów za ubrania robocze,
  • dietę w wysokości 20 € netto za każdy dzień kalendarzowy (miesięcznie 600 € netto),
  • Alternatywnie: dieta w wysokości 38 € netto za każdy dzień kalendarzowy (miesięcznie - 1140 € netto), jeśli masz własne zakwaterowanie.

Znamy trudności związane z pracą za granicą i jesteśmy w pełni świadomi tego, co oznacza dla Waszych najbliższych długotrwała rozłąka.

Dlatego możecie liczyć na naszą wyrozumiałość, pomoc w codziennych sprawach i wsparcie w rozwiązywaniu indywidualnych problemów powstałych zarówno w środowisku pracy, jak i poza nim.

W trosce o naszych pracowników oferujemy indywidualną opiekę dysponenta w języku polskim, a także organizację ubezpieczenia zdrowotnego i pomoc w zgłoszeniu do urzędu skarbowego,

Oferta obejmuje niemiecką umowę o pracę (napisaną w języku polskim) z wszystkimi dodatkami, których nie otrzymałbyś w przypadku umowy holenderskiej:

  • twoje zarobki 'na rękę' będą większe: przy przepracowanych 40 godz./tydzień ‒ 2600 € netto miesięcznie (w tym tygodniowe zaliczki),
  • pracując w Holandii z niemiecką umową, otrzymujesz miesięcznie 8% więcej brutto. Jest to dodatkowe świadczenie pracodawcy jako urlopowa premia do zarobku,
  • dwa razy więcej dodatku rodzinnego na każde dziecko (250 € na każde dziecko co miesiąc),
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne,
  • ochrona przez zwolnieniem z dnia na dzień (ewentualne wypowiedzenie tylko z wyprzedzeniem i prawem do niemieckiego zasiłku dla bezrobonych),
  • składki emerytalne odprowadzane od 1. dnia pracy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Prześlij do nas życiorys, a my skontaktujemy się z Tobą!