Hydraulik Monter rurociągów

Lokalizacja

Irlandia , Anglia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Irlandii

Miejsce pracy: Irlandia

Numer referencyjny: Hydraulik Monter rurociągów Irlandia/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Długotrwała umowa na warunkach irlandzkich
Godziny pracy:45 godzin tygodniowo

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
- Montaż instalacji wodnokanalizacyjnej, gazowej i CO
- instalowanie rur zgodnie z instruktażem kierownika
- cięcie i gwintowanie rur zgodnie ze specyfikacją, przy użyciu odpowiednich narzędzi
- montaż i zabezpieczenie rur i rurek, dopasowywanie rur oraz innych elementów instalacji według dokumentacji
- sprawdzanie i testowanie zainstalowanych systemów hydraulicznych i rurociągów

Wymagania:

• udokumentowane doświadczenie
- Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
- prawo jazdy mile widziane
- język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

irlandzka umowa i pełne świadczenia socjalne.
praca na pełen etat
wynagrodzenie od 3100 Euro Netto miesięcznie - na rękę
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie