Hydraulik, Monter instalacji grzewczych i sanitarnych

Stawka

15.06 - 18.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Norymberga (bayern)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • instalacje grzewcze w nowym budownictwie
  • biały montaż
  • montaż rur

Wymagania:

  • wieloletnie doświadczenie na w/w stanowisku
  • mile widziane swiadectwo czeladnicze
  • znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy i samochód
  • sumienność i dokładność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • stawke godzinowa 15,06 - 18,00 € brutto/h plus 50-65 €   diety za każdy przepracowany dzień
  • punktualne wynagrodzenie
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • niemiecka umowe o prace
  • premie lojalnościowe
  • dodatki świąteczne i urlopowe
  • opieke polskojęzycznego konsultanta

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie - skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przyjdź osobiście. Nasze biura znajdziesz w takich miejscach jak Leipzig, Erfurt, Jena i Ostrów Wielkopolski.

Cieszymy sie na rozmowę z Tobą!

Osoby posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt

pod numerem: tel. stacjonarny +49-341 22 45 88 30 (mówimy po polsku)

WhatsUp: +49 151 1612 4602

Biuro Polska +48 627205159