Dekarz / Blacharz

Stawka

16.00 - 19.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Kassel , Monachium , Niemcy

Miejsce pracy: Monachium (Niemcy), Kassel (hessen)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w zawodzie blacharz/dekarz
  • gotowość do podjęcia długoterminowej pracy w Niemczech
  • mile widziane prawo jazdy i samochód

Zakres obowiązków:

  • ogólne prace blacharskie na dachu i elewacji
  • technologia podwójnych szwów stojących (cynk)
  • technologia podwójnych szwów stojących (miedź)

Oferujemy:

  • stawka godzinowa do 18 euro brutto/h plus 60-65 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
  • punktualne wynagrodzenie
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • niemiecką umowę o pracę
  • premie lojalnościowe
  • dodatki świąteczne i urlopowe
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • organizacja zakwaterowania