HOLANDIA I Mechanik montażu

Stawka

14.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Holandia

ABC Work

Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy jako mechanik montażu.

Jeżeli poszukujesz pracy za granicą - bądź szukają jej Twoi bliscy - w innym państwie lub zawodzie, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w wyborze oferty.

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:

  • montaż kanałów powietrznych, stosując izolację tkaninową
  • dokręcanie nakrętek narzędziami pneumatycznymi

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie
  • wiedza techniczna

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 14 euro netto/h

  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania,
  • Holenderska umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem.

Zainteresowany/a? Aplikuj już teraz!

Sprawdź aktualne oferty pracy:

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu:

+48 570 221 444 lub +48 83 307 04 44