Elektryk Przemysłowy (Utrzymanie ruchu)

Lokalizacja

Warburg , Niemcy

HR Navigator to firma pośrednicząca między pracownikiem a pracodawcą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu złożonych rekrutacji, współpracowaliśmy z dużymi przedsiębiorstwami, pomagając im między innymi w znalezieniu pracowników chętnych do pracy tymczasowej oraz pracy za granicą. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej bazie ofert każdego dnia pomagamy wielu osobom w odnalezieniu pracy.

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Warburg (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • utrzymanie ruchu
  • konserwacja, serwis i naprawa maszyn i urządzeń na terenie Pralni
  • wiedza o tworzeniu instalacji niskiego napięcia (VDE 0100)
  • czytanie i aktualizacja schematów obwodów

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (mechatronik, elektronik, elektryk)
  • doświadczenie na proponowanym stanowisku
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - ok. 2100 euro netto/mc
  • dodatkowo wypłacane miesięcznie ekwiwalenty
  • polska umowa o pracę tymczasową - legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec
  • zakwaterowanie w pełni opłacone przez pracodawcę
  • stała opieka polskiego opiekuna projektu z biura w Polsce
  • koordynowanie dojazdu dom-praca-dom i pomoc w organizacji dojazdu Polska-Niemcy
  • brak zeitkonta - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie u jednego Pracodawcy, na dłużysz okres czasu
  • zaliczki wypłacane na życzenie Pracownika
  • zwrot kosztów za dojazd do Niemiec (na podstawie paragonu, faktury imiennej)
  • program Zarabianie przez Polecanie - otrzymasz dodatkowo 100 EURO brutto za każdą poleconą osobę do pracy

ZADZWOŃ:+ 48 505 176 000