Elektryk (PILNE!)

Stawka

550.00
(NETTO )

Lokalizacja

Holandia

Numer referencyjny: EL-NL/0619/JBS/praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:

  • montaż i konserwacja instalacji elektrycznych;
  • montaż gniazdek, włączników, oświetlenia;
  • budowa i montaż szaf sterowniczych;
  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: elektryk, elektronik itp.;
  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku;
  • uprawnienia SEP;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;
  • certyfikat VCA / SCC mile widziany;
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • umowa o pracę, na warunkach holenderskich;
  • atrakcyjne wynagrodzenie netto (na rękę): 550-600 EUR/tydzień;
  • pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą;
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone;
  • samochód służbowy z kartą paliwową;
  • możliwość rozwoju zawodowego;