Elektryk - Elektromonter

Stawka

18 000.00 - 22 500.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Niemcy , Belgia , Dania , Francja

BSW Engineering to międzynarodowa, niezwykle dynamicznie rozwijająca się firma, która zrzesza ponad 260 profesjonalistów w swojej branży. Firma wykonuje inżynierskie prace elektrotechniczne i montażowe sieci telekomunikacyjnych w krajach skandynawskich i zachodnioeuropejskich. Firma współpracuje z dużymi firmami, realizujemy przemysłowe projekty - centra danych, duże fabryki, centra logistyczne itp. Realizujemy rozwiązania elektryczne i energetyczne.

Miejsce pracy: Belgia, Dania, Niemcy, Szwecja, Norwegia, Francja

Numer referencyjny: EE/praca-za-granica.net

Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznych, wykonywanie i budowanie tras kablowych, układanie kabli
  • Wykonywanie prac przyłączeniowych w obiektach przemysłowych oraz handlowych
  • Montaż rozdzielnic oraz szaf sterowniczych
  • Montaż gniazdek oraz przełączników
  • Montaż opraw oświetleniowych

Nasze wymagania

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie związane z elektryką lub wiedza i doświadczenie w wykonywaniu przemysłowych instalacji elektrycznych
  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą (podróże 6 do 8 tygodni)

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B
  •  Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Darmowe zakwaterowanie oraz podróż na i z miejsca wykonywania pracy (zjazdy i wyjazdy)
  • Darmowe samochody służbowe na miejscu wykonywania zlecenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie oraz pełne ubezpieczenie
  • Ciągłość zleceń, pracę przy dużych projektach, długoterminową współpracę
  • Zorganizowaną i uporządkowaną strukturę firmy, dobrze zaplanowaną pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku z częściowo pracującymi sobotami, 55h w tygodniu
  • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w nocy
  • Opiekę oraz wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą, elektronarzędzia renomowanych firm
  • Systematyczne zjazdy do Polski
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, szacunek dla każdego pracownika i jego pracy