Elektryk/ Elektromonter

Lokalizacja

Szwajcaria

Główną działalnością marek z grupy Axxeva jest pośrednictwo pracy w Szwajcarii oraz Internacjonalna rekrutacja. Dzięki specjalistom z Firm Bellini, Collardi, Nollian, Diallon czy Cellio możemy zaoferować naszym klientom usługi personalne w każdej branży.Jesteśmy absolutnymi specjalistami w zakresie innowacyjnych i optymalnie dopasowanych rozwiązań personalnych.

Dostarczamy specjalistów do Ponad 1300 Firm i zapewniamy długotrwałe zatrudnienie.
Jakość potwierdzona certyfikatem SQS zgodnie ze szwajcarskimi standardami.

Miejsce pracy: Szwajcaria

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zakres Obowiązków:

Montaż instalacji elektrycznych  na budowie zgodnie z dokumentacją techniczną
Diagnozowanie i naprawa instalacji
Kładzenie kabli, instalacja oświetlenia

Wymagania:

Doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisko elektryk / elektromonter 2/3 lata

Wykształcenia kierunkowe techniczne

Wymagane aktualne uprawnienia SEP

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

Stabilne oraz długotrwałe zatrudnienie w Axxeva Gruppe

Polskojęzyczna opiekę koordynatora w Szwajcarii

 Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + 16.00 netto CHF dieta dzienna

Wsparcie Administracyjne na każdym etapie

Tygodniowy system wynagrodzeń

Punktualne Rozliczenia

Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

Spotkania Intergracyjne

Pozwolenie na Prace

Potrzebujesz więcej Informacji ?
Zadzwoń Mateusz lub Ewa  odpowie na twoje pytania .

Tel: +41 78 722 22 53 / +41 58 059 56 44

Do zobaczenia w Szwajcarii !